Histórias de sexo grátis

Córeczka 3

Od tego dnia a właściwie tej nocy Wiktoria specjalnie pozostawiała swoje majteczki mocno nasączone soczkami na samym wierzchu kosza z rzeczami do prania. Z rozkoszą zabierałem je do wanny, wąchałem, lizałem i ostro zarzucałem spermą. Teraz też nie zapierałem ich a zostawiałem takie w koszu. Po pewnym czasie stwierdziłem, że moja córeczka zabierała je jeszcze przed wypraniem i coś z nimi robiła. Musiałem też kupić dużą ilość prezerwatyw, bo mała przychodziła do mnie niemal co noc i gościłem w niej swoim kutasem nawet czasami i cztery razy. Nauczyła się też doskonale robić mi loda a jej gardło b... Continuar»
Comentado por Mariuja1 7 horas atrás  |  Categorias: Anal, Hardcore, Tabu  |  
575
  |  
100%

Moja Pani

Moja Pani
Siedziałem przed komputerem, robiąc sobie dobrze tak, jak najbardziej lubię. W mym odbycie tkwiła ulubiona sonda analna. Ma 25 centymetrów długości i tylko 4 średnicy, lecz po nadmuchaniu rozszerza się do 12! Weszła cała i po napompowaniu czułem, jak mnie rozpiera od wewnątrz. W prawej dłoni trzymałem penis. Lewą naciągałem igły do strzykawek, którymi przebiłem sutki.

Nagle dobiegł mnie chrobot kluczy.

„Moja Pani!” - pomyślałem i od razu zalała mnie fala gorąca.

Córka sąsiadów. Weszła do mnie tak, jak do siebie. Później usłyszał... Continuar»
Comentado por eksperyment 8 horas atrás  |  Categorias: BDSM, Anal, Masturbação  |  
273
  |  
100%

Mała Aga

AGA

-Aga szybciej choć już
Ewa krzyczała wystawiając głowę z samochodu
- Dawaj bo się spóźnimy
-Już idę minutkę -zawołała po czym wybiegła trzaskając drzwiami mieszkania wskoczyła do auta .
-Możesz tak nie trzaskać tymi drzwiami ?
-Ojej dobrze -odburknęła Aga udając focha
-Chcesz chipsa ?
-Nie - odpowiedziała
-Co to foh ? -spytała Ewa - moja mała córeczka ma focha ?
-No dobra dawaj tego chipsa
Ewa dała jej kuksańca po czym odpaliła pojazd i ruszyła .

Spędziły całe popołudnie na zakupach . Po powrocie Aga poszła się kąpać a Ewa zabrała się za szykowanie kolacji... Continuar»
Comentado por angel724 10 horas atrás  |  Categorias: Masturbação, Primeira vez, Tabu  |  
487
  |  
100%

ZWIERZAK


Wyjechałem w interesach na wschód mam tu znajomych u których zwykle nocuję i zwykle po przyjeździe jest kolacja i małe co nie co potem dostaję fajny pokoik żebym odpoczął po podróży.
I tym razem tak się stało była kolacja i po prysznicu poszedłem do swojego pokoju.
Kiedy już na dobre usnąłem usłyszałem jak otwarły się drzwi do mojego a zaraz potem ruch kołdry w okolicach bioder nie reagowałem zastanawiając się cóż to się stało lecz już po chwili poczułem ciepło na swoim członku bo zwykłem spać nago dziwne myśli zaczęły krążyć mi po głowie ale przyjemny dotyk wilgoci sprawił że przyjemność ... Continuar»
Comentado por milosnik69 10 horas atrás  |  Categorias: Hardcore  |  
521
  |  
100%
  |  1

Zakochany uczeń 1

Kolejne opwidanie znalezione w śieci

Zakochany uczeń 1
Na wstępie napiszę, że to są moje fantazje z przed 17lat i kiedyś już próbowałem pisać,ale za bardzo mi to nie szło a teraz po przeczytaniu serii opowiadań " Od szantażu do miłości" oraz spotkaniu mojej nauczycielki wspomnienia wróciły a więc chociaż z polskiego nie byłem nigdy mocny postanowiłem opisać swoje fantazje. Oprócz moich fantazji seksualnych z tą nauczycielką niektóre wydarzenia są prawdziwe.To zaczynam te swoje wypociny. Już od początku chodzenia do liceum spodobała mi się profesorka od matmy.Miała wtedy 41 lat i była śliczną ... Continuar»
Comentado por mario3500 11 horas atrás  |  Categorias: Maduros  |  
397

Czerwone wino cz 1

- Czerwone wino, proszę – zamówiła u barmana.
- Które pani sobie życzy – usłyszała pytanie zza kontuaru.
- No tak, czerwone pasuje idealnie do mięsa z grilla – głos mężczyzny nie zaskoczył Doroty.
Wiedziała, że przygląda się jej od dłuższego czasu i czeka na odpowiednią chwilę, żeby do niej podejść.
- Ach ci mężczyźni! Są tacy przewidywalni.
Swoją drogą ona też była nim zainteresowana.
Odwróciła się i spojrzała na mężczyznę. Wysoki, barczysty, w dobrym garniturze.
Uśmiechnęła się.
- Nie znam się na winie!
Nie czekał – Cabernet Sauvignon – rzucił w stronę barmana.
- … i dla mnie to samo!
- Pozw... Continuar»
Comentado por voytrat 4 dias atrás  |  Categorias: Hardcore  |  
2083
  |  
60%
  |  2

Anna Swedish

Anna SwedishTę przygodę rozpocząłem dmuchaniem. Pomarszczona winylowa powłoka początkowo nie przypominała kobiety, jednak z każdym kolejnym wydechem tułów nabierał kształtów. Pierwsze zaokrągliły się pośladki. Miałem je blisko twarzy, bo zaworek do pompowania znajdywał się w dole pleców.

„Dość szybko idzie” – spostrzegłem. – „Na materac trzeba dużo więcej czasu!”

Dłużej czekałem na pełne cycki. Wykonano je z twardszego, wzmocnionego materiału, na którym zagniecenia prostowały się wolniej.

„Wielu panów musi ostro traktować ten obszar!” ... Continuar»
Comentado por eksperyment 6 dias atrás  |  Categorias: Primeira vez, Masturbação, Humor sexual  |  
1829
  |  
75%
  |  4

Niespodziewany rozwój zdarzeń

Wczesna zima. Właśnie spadł pierwszy śnieg w tym roku.
Trzeci dzień mieli gościa. Układ był wszystkim znany, choć nie za bardzo chcieli o tym rozmawiać.
Pierwszy dzień był dla Lokiego wyjęty z życia. Kolejny stres, kolejne problemy, kolejne popaprane myśli. Zapamiętał z tego tylko tyle, że Smok przyszedł do niego do pracy. Coś mówiła, ale nie pamiętał co. Po powrocie do domu od razu poszedł spać. Nie dał się dotknąć nawet. Był wściekły na wszystko. I jeszcze Smok z Królikiem gadali w pokoju obok... Doprowadzało go to do szału. A potem jeszcze te koszmary. Znów zaczęły się pojawiać.
"Nie. Ni... Continuar»
Comentado por sersis 7 dias atrás  |  Categorias: Sexo em grupo  |  
3134
  |  
100%

PAMIĘTNIK MASOCHISTKI 5

PAMIĘTNIK MASOCHISTKI 5

Mój kochany pamiętniczku: W tej części pragnę zawierzyć tobie tajemnicę, jaką jestem, jak się zachowuje w domu i poza domem. W części 4 opowiedziałam tobie o seksie BME i o tym jakie zmiany dokonano w moim ciele, co zdecydowanie zmieniło moje życie. Lecz to nie wszystko. Modyfikacje mego ciała podwyższające moją seksualność miały potężny wpływ na to jak się obecnie zachowuje i postępuje. A oto szczegóły.

WPŁYW MODYFIKACJI NA PSYCHIKĘ:
Prócz zmian cielesnych, opisanych dokładnie w „pamiętniku nr.4” poddano mnie pewnym zmianom, nazwijmy to psychicznym, modyfikujący... Continuar»
Comentado por transmasomax 7 dias atrás  |  Categorias: BDSM, Hardcore, Travestis  |  
872
  |  
40%

Pani Czasów i Miejsc

Po wszystkich wydarzeniach które przytrafiły się Ciri, wreszcie nadszedł czas spokoju. Mogła spokojnie odetchnąć i zająć się sobą. Spędzała czas tak jak chciała, z najbliższymi osobami. Spełniała też swoje inne zachcianki. Obudził się w niej niesamowity popęd seksualny. Od dawna wiedziała, że większość czarodziejek z Loży to typowe nimfomanki, ale siebie o to nie podejrzewała. Właściwie to dopiero teraz do niej dotarło, że kilka z nich czyniło ku niej awanse. Póki co miała za sobą tylko śmiałe igraszki z Yennefer. Wcześniejsze doświadczenia młodej wiedźminki wprawiły wiekową bądź co bądź czaro... Continuar»
Comentado por FanficVerse 10 dias atrás  |  Categorias: Fetiche, Hardcore, Sexo interracial  |  
1896
  |  
89%

RANDKA W HOTELU

RANDKA W HOTELU

Lubię wiosnę, lubię lato, szczególnie okres jak już są wakacje i zaczynają się urlopy.
Wtedy mój kalendarzyk, w którym Moja Pani, Madame Jowita, zapisuje terminy moich spotkań z Panami i Paniami, pęka dosłownie we szwach. Ci, co się ze mną spotykali i ci, co nie mieli szczęścia na spotkania ze mną z uwagi na te terminy, wiedzą, że jako wykształcona w tym kierunku suczka, wszystkie wolne od pracy dni, weekendy itp. mam zajęte. Zajęte właśnie spotkaniami z ludźmi, z określonych sfer. Wiedzą też, że Moja Pani jest niezwykle wyrozumiała dla mnie i czasem udziela mi zezwolenia ... Continuar»
Comentado por akanah 10 dias atrás  |  Categorias: Anal, BDSM, Travestis  |  
1499

PANI DOKTOR M

PANI DOKTOR M.
/ cykl seks i medycyna/

Któregoś wieczora po intymności Pani ze Swoją suczką leżałam obok Pani na kanapce. Czułam jak sperma Pani powoli wyciska się z mojej cipki w dupce. To takie rozkoszne i kochane mieć soczek Pani w sobie myślałam szczęśliwa ssąc obrzmiały mlekiem cycek Pani. Pani, specjalnie dla mnie, bierze środki na wydzielanie mleka. Jestem pewna, że mało, która Pani robi to dla swojej suki. Mrucząc i ciągnąc trykałam noskiem wielki cycek. To podniecało Panią oraz w jakiś sposób powodowało, że mleko lepiej płynęło. Było bardzo pożywne, jak to mleko z cycka, więc jest... Continuar»
Comentado por akanah 10 dias atrás  |  Categorias: BDSM, Hardcore, Travestis  |  
2124
  |  
50%

SUKĘ WYNAJMĘ 3

SUKĘ WYNAJNĘ – 3
/cz.3/


Ja będąc własnością Mojej Pani, Madame Jowity, czasem jestem oddawana do tego rodzaju seksu. Jak już to Pani niezwykle ostrożnie podchodzi do tego rodzaju seksu. Jako wyszkolona dokładnie suczka potrafię doskonale sprostać takiemu seksowi. Nie powiem też, żebym nie lubiła. Jestem wytrzymała na ból i mam doskonałe zalety masochistki. Jako suczka Madame Jowity i jej całkowita własność jestem nauczona absolutnego posłuszeństwa we wszystkim. Niezależnie, co Madame poleci. Wiem doskonale, że nie zostanę skrzywdzona w jakikolwiek sposób. Moja Pani doszła do wniosku,... Continuar»
Comentado por akanah 10 dias atrás  |  Categorias: Anal, BDSM, Travestis  |  
761
  |  
33%

SEX TOUR DE POLOGNE 2015

SEX-TOUR DE POLOGNE 2015

Jak pewnie niektórzy z Was wiecie raczej nie mam w zwyczaju ruszać się ze swojego miejsca w Polskę. Jednak czasem, bardzo rzadko, wyruszam na seks eskapady. Tak było i tym razem. Przygotowując się najpierw rozesłałam wici. Tu i tam dałam anonse: „Wytrzymała, ładna, męska trans suka zaprasza na ostry seks bez ograniczeń, zwykły oraz wszystko z BDSM i Sado-Maso. Seks pojedynczy lub grupowy. Nie tylko z ludźmi. Realizuje wszystkie preferencje i „odchylenia”. Duże, letnie upusty a nawet gratisy. Zadzwoń, zapytaj, umów się, przyjdź lub zabierz sukę do siebie”. Dalej był... Continuar»
Comentado por akanah 10 dias atrás  |  Categorias: Anal, BDSM, Travestis  |  
1041
  |  
50%
  |  1

SUKĘ WYNAJMĘ 1

SUKĘ WYNAJMĘ -1
/cz.1/

Nie każdy lubi tego rodzaju seks, oparty na podstawach sado-maso. Ja będąc własnością Mojej Pani, Madame Jowity, rzadko jestem oddawana do tego rodzaju seksu. Jak już to Pani niezwykle ostrożnie podchodzi do wynajmowania mnie innym na takie zabawy. Jako wyszkolona suczka potrafię uczestniczyć w tego rodzaju seksie. Jestem wytrzymała na ból i mam doskonałe zalety masochistki. Lecz, także jak Moja Pani, nie przepadam za tym. Jako suczka Madame Jowity i jej całkowita własność jestem nauczona absolutnego posłuszeństwa we wszystkim. Niezależnie, co Madam poleci. Wiem do... Continuar»
Comentado por akanah 10 dias atrás  |  Categorias: Anal, BDSM, Travestis  |  
852

Alexandra w domu

Gdy weszliśmy do domu Pani od razu zaczęła rozkazywać
Po pierwsze nie ozywasz się gdy cie nie za pytam A po d**gie odpowiadasz Tak Pani lub Nie Pani Ale uważaj kiedy mówisz Nie Lepiej dla ciebie żebyś zapomniała to słowo Zrozumiałaś
-Tak o Pani
-Dobrze
-Teraz pójdziesz do łazienki zgolisz wszystkie włosy i założysz swoje nowe ciuszki które dziś sobie kupiłaś A i pomalujesz paznokcie u stup i dam ci rade sztuczne paznokcie załóż na końcu będzie ci o wiele wygodniej Masz 30 min Zrozumiałaś ?
-Tak pani
-No to juz szoruj czas ucieka i żeby ci to dłużej nie zeszło
-Tak Pani już ide
Zabrałem ws... Continuar»
Comentado por SisyAlexandra 10 dias atrás  |  Categorias: Fetiche  |  
1049
  |  
33%
  |  1

Zakupy Alexandry

Pani zabrała mnie na zakupy pojechaliśmy do chińskiego centrum W samochodzie dała mi wskazówki jak zakupy będą wyglądać.

-Słuchaj szmato, idziemy razem masz się słuchać, co ci każe masz włożyć do koszyka

-Najpierw kupimy ci jakąś bieliznę. Weźmiemy różowe majteczki, najlepiej stringi i staniczek też różowy, do tego pończoszki czarne i pas do pończoch. Ok teraz choć weźmiemy jakieś dodatki dla Alexandry. Weź pomadkę do ust tą czerwoną i różowy cień do powiek. Tak, jeszcze sztuczne rzęsy i tipsy. Coś jeszcze? Aha, peruka, w czarnej powinnaś ślicznie wyglądać i kolczyki, weźmiemy te duże koła. ... Continuar»
Comentado por SisyAlexandra 10 dias atrás  |  Categorias: Fetiche  |  
788
  |  
50%

LETNIE IGRASZKI

LETNIE IGRASZKI

Mam na imię Łucja. Jestem zdrowa pełna seksu, śliczna, niepohamowana masotransetka.


Tak, szkoda bardzo, że lato jest tak krótkie. Latem wszystkie soki krążą szybciej, buzują podnosząc ciśnienie i kutasy. Każda żywioła che się rozmnażać. Seks widać w każdym spojrzeniu i czuć w każdym oddechu. Lato uwalnia seks z kajdan chłodu w plener. Tak i ze mną. Latem utrzymuje swoje ciało w stałej gotowości. Codzienne głębokie 7-mio litrowe lewatywy, depilacje, masaże, rozciąganie otworów, naciąganie cycków, kremowanie ciała, nieustanne myślenie o seksie utrzymuje mnie w pełnej go... Continuar»
Comentado por transmasomax 11 dias atrás  |  Categorias: BDSM, Travestis  |  
1013

NIRTYPOWA LESBIJKA

MARTA - NIETYPOWA LESBIJKA

Na co dzień, wewnątrz jestem trans suczką. I to posłuszną bardzo. W trakcie intymnych spotkań spełniam kobiece obowiązki. Moje ciało i wszystkie jego otwory, nie tylko dupcia, są do dyspozycji w dowolnym zakresie, bez ograniczeń, według upodobań i zachcianek partnera lub partnerów. I tu drobna uwaga, naprawdę jestem gotowa i zdecydowana poddać się każdemu rodzajowi seksu, od zwykłego po ekstremalny. Istnieją co prawda pewne wyjątki, ale są one naprawdę niewielkie i negocjowalne. Pisze to dlatego, że moje wspomnienia mogą być dla czytającego nie do zaakceptowania ... Continuar»
Comentado por transmasomax 11 dias atrás  |  Categorias: BDSM, Travestis  |  
1099
  |  
67%

SASZA

SASZA
CZYLI HISTORIA PRAWDZIWA O TYM JAK TO LOS KIERUJE SUCZKĄ

WSTĘP.
Ten kto czytał moje wspomnienia i zna mnie wie że jestem Własnością Madame JOWITY. Moja kochana Pani ma tytuł „JEJ EKSCELENCJI”. Zarządza II Okręgiem Trans Suczek i Shemalek, sprawuje nadzór na I.S.E. Co to I.S.E poczytajcie sobie moje opowiadania w dziale teksty na //pl.zbiornik.com. Co najmniej raz do roku Moja Pani wyjeżdża za granicę. Zabiera mnie ze sobą. Ma wiele znajomości w szerokim świecie. Nie tylko z racji pełnionej funkcji ale i prywatnie. Bardzo często spędzamy cudowne chwile w domu Jej Ekscelencji Madam... Continuar»
Comentado por akanah 11 dias atrás  |  Categorias: BDSM, Travestis  |  
471